Strona główna_Kacper

zdjęcie przedstawiające Marcina

Z moim kursem zrozumiesz przydatną angielską gramatykę

lepiej, niż z jakiegokolwiek podręcznika

Czy angielska gramatyka zawsze była dla Ciebie zbiorem niezrozumiałych zasad?

Dzięki mojemu kursowi nie tylko ją zrozumiesz, ale też zaczniesz używać na codzień!

Ponad 40 lekcji video wraz z ćwiczeniami i nagraniami audio

W moich lekcjach poznasz tylko istotną i życiową gramatykę.

Ucz się gdzie i kiedy chcesz!

Kurs jest dostosowany pod ekran każdego urządzenia przenośnego.

Co zawiera kurs?

Ponad 40 lekcji wideo

Ukończ kilkadziesiąt autorskich lekcji wideo opisujących angielskie czasy, ich porównanie, przyimki, czasowniki nieregularne itp.

Kurs jest stale rozwijany!

Bezpośredni kontakt ze mną

Kupując mój kurs, zyskujesz możliwość bezpośredniego kontaktu ze mną. Jeżeli w trakcie kursu będziesz miał pytania, pytaj śmiało! Odpowiem na nie przez messengera lub e-mail.

Nagrania audio

Pobierz nagrania audio w formacie mp3 i ucz się gdziekolwiek zechcesz. Odsłuchanie jednego nagrania dziennie zajmie Ci 3 minuty, a zapewni ciągły kontakt z językiem i możliwość ćwiczenia poprawnej wymowy.

Gramatyka z Marcinem

Personalny kurs angielskiego
299 PLN brutto
  • Kilkadziesiąt lekcji video, na których przedstawiam najważniejsze zagadnienia gramatyczne.
  • Kurs jest podzielony na moduły : angielskie czasy, przyimki, passive voice, czasowniki nieregularne i conditionale (stale rozbudowuje kurs)
  • Do każdej lekcji autorskie ćwiczenia gramatyczne z kluczem odpowiedzi
  • Nagrania audio w formacie mp3
  • Bezpośredni kontakt ze mną - Masz pytania dotyczące materiału? Pisz, odpowiem!
  • Kurs dostosowany do urządzeń mobilnych
BESTSELLER

Opinie uczniów

Otrzymasz dostęp do kilkudziesięciu lekcji video, w których tłumaczę najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Każda lekcja składa się z filmu, na którym tłumaczę zagadnienia związane z językiem angielskim, napisane przeze mnie ćwiczenia i nagranie audio, które pozwoli Ci na opanowanie do mistrzostwa wybranego zagadnienia.

W kursie poruszam najważniejsze zagadnienia gramatyczne: Angielskie czasy, stronę bierną, przyimki, czasowniki nieregularne itd. Kurs cały czas jest rozwijany, na ten moment jest w nim już ponad 40 lekcji!

Oczywiście! Cały kurs jest zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Dostęp do kursu możesz uzyskać kiedy chcesz i jak chcesz. Wystarczy podłączenie do internetu.

To bardzo proste! Nie różni się niczym od kupowania czegokolwiek w internecie. Klikasz „Kup teraz”, wpisujesz swoje dane i zostajesz odesłany do strony obsługującej płatności. Po dokonaniu zakupu otrzymujesz na maila hasło i wszystko gotowe. Hasło oczywiście możesz później zmienić.

Absolutnie nie! Raz kupiony kurs daje Ci dostęp do platformy do końca świata i jeden dzień dłużej. Otrzymujesz dostęp do całej platformy i wszystkich nowych lekcji, które pojawia się w przyszłości.

To bardzo proste! Otrzymujesz nielimitowany dostęp do kontaktu ze mną przez messengera lub e-mailowo. Pomogę Ci w każdym pytaniu związanym z językiem angielskim! 

Masz pytanie? Napisz do mnie na

Oglądaj codzienne lekcje na